Hizmetlerimiz

portfolio

İnsanOdaklı

Okulumuzda; Öncelikle işini çok seven, Gelişmelere açık, Her hareketiyle öğrencilere örnek, sevecen, anlayışlı, Öğrencilere çocuğu gibi yaklaşabilen, Öğretmeyi seven, öğrenmeyi sevdiren ve güven duygusu verebilen,  Öğrencileriyle ders dışında da ilgilenen, velilerimizle iyi diyaloglar kurabilen Eğitim Liderleri ile birlikte çalışıyoruz.

Yazdır

Güvenlik


Güvenliğimiz

Konusunda uzman eğitimli kadrosuyla çocuklarımızın, güvenli ve huzurlu bir ortamda olmalarını sağlamak başlıca amacımızdır.
Kapalı devre kamera sistemleriyle 24 saat gözlem ve kayıt yapılmakta, şüpheli durumlarda kayıtlar incelenmektedir. Kritik noktalar dikkate alınarak personel görev tanımları belirlenmekte, kamera sistemleriyle düzenli ve etkili bir şekilde kontrol sağlanmakta ve kontrol bilgileri dijital ortamlara kaydedilmektedir.Kameralarla sağlanan güvenliğinin yanı sıra gündüz ve gece olmak üzere sürekli güvenlik görevlileri hizmet verir.
Servis kullanan öğrencilerimiz servislerle okula gidip- gelirler. Servis kullanmayan öğrencilerimiz ise kendilerini okuldan alacak velilerine görevliler tarafından teslim edilir.

 a02                  a05                      morpakampus                          eba logo