Hizmetlerimiz

portfolio

İnsanOdaklı

Okulumuzda; Öncelikle işini çok seven, Gelişmelere açık, Her hareketiyle öğrencilere örnek, sevecen, anlayışlı, Öğrencilere çocuğu gibi yaklaşabilen, Öğretmeyi seven, öğrenmeyi sevdiren ve güven duygusu verebilen,  Öğrencileriyle ders dışında da ilgilenen, velilerimizle iyi diyaloglar kurabilen Eğitim Liderleri ile birlikte çalışıyoruz.

Yazdır

Giyim


KILIK KIYAFETLERİMİZ

Okul kıyafetleri İstanbul Üsküdar ‘da Ülke genelinde ve Uluslar arası faaliyette bulunan Çandır Tekstil firması tarafından üretilmektedir. Bu firma 1995 yılından beri ‘sadece özel okullar için’ üretim yapmaktadır.

En kaliteli, dayanıklı, sağlıklı ve öğrenciler için en ideal kumaştan oluşan okul kıyafetlerimiz iyi seçilmiş pamuktan üretilmiştir. Örme, dokuma, boyahane tüm üretim süreçlerinde kontrol edilerek okul kıyafet depomuzda dağıtılmak üzere düzenlenmektedir.

Okul kıyafetlerimizi kısa kol lacoste, uzun kol lacoste, pantolon, etek ve mont türlerinden bir bütün oluşturmaktadır. Okul kıyafet depomuzdan öğrencilerimize her yeni eğitim-öğretim yılında İkişer takım olmak üzere dağıtımı yapılmaktadır.

Okul eşofmanlarımız ise yine aynı firma tarafından üretilmekte olup Beden Eğitim ve Spor dersinde öğrencilerimiz rahat ve sağlıklı bir şekilde kullanabilmeleri adına tasarlanmıştır.

 

 a02                  a05                      morpakampus                          eba logo