Erenler Güneş İlkokulumuz

company

ErenlerGüneş

Kuruluşundan bugüne kadar, kısa zamanda büyük başarılara imza atan okulumuz; elde ettiği bu başarıyı; uyguladığı karakter eğitimi sistemiyle, üst düzey Cambridge destekli İngilizce eğitimiyle ve gerçekleştirdiği sportif faaliyetlerle beraber akademik anlamda yapılan planlama ve programlamayla; takip ilkesine dayanan, kendine ait bir eğitim modeli geliştirerek ulaşmıştır.

Yazdır

Kayıt Bilgileri

Screenshot 1

 

 

İLKOKULLARIMIZA YENİ KAYITLAR

 

 


 

·    İlkokul 1. Sınıflarımıza kayıt olan öğrencilerimize; onları daha iyi tanımak, ihtiyaçlarını tespit edip buna göre planlamalar yapmak adına Frankfurter ve Metropolitan Okul Olgunluğu Testi yapılır.

 

·    İlkokul ara sınıflarına 2., 3. Ve 4. Sınıf kayıtları için başvuran öğrencilerin kayıtları, bitirdikleri sınıfların karne notları e-okuldan okul idarecileri tarafından incelenip, PDR görüşmeleri yapıldıktan sonra alınır. Ayrıca bu sınıflara aday öğrenciler gerekli görüldüğü takdirde sınıf öğretmenlerince yazılı “Akademik Seviye Tespit Sınavı”na alınırlar. Tüm sonuçlar, ilkokul müdürlüğü tarafından değerlendirildikten sonra kayıt onayı verilir. 

 


 

 a02                  a05                      morpakampus                          eba logo