Fiziksel Yapı

module

ErenlerGüneş

Okulumuz genç bir okul olup, eğitimin en güzel şekilde yapılabilmesi amacıyla tasarlanmış farklı ve modern mimarisiyle dikkat çekmektedir. Ayrıca laboratuarları, spor salonu, yemekhanesi, yabancı dil parkı, 2 adet konferans salonuyla da tam donanımlı bir okuldur.

Yazdır

Sağlık Merkezi

Özel Erenler Güneş Kolejinin sağlık hizmetleri bölümü olarak tam teşekküllü sağlık kabinimiz her an öğrenci ve personel hizmetine hazırdır. Okulumuzda hafta içi her gün okul hemşiresi bulunmaktadır.Okulumuzdaki öğrencilerimizin herhangi bir acil durumu olduğu takdirde okul hemşiremizin ilk yardım önleminden sonra kaza raporu tutulur.Okul hemşiresi günlük olarak sağlık kabinine gelen her öğrenci ve personelimize şikâyetleri doğrultusunda yapılan müdahaleleri rapor halinde yazmakta ve öğrencilerimizin sağlık kabinine gelmeleri ile ilgili tüm detaylar rapor olarak yazılmaktadır. Hemşire tarafından okulumuzdaki tüm öğrencilerin aylık ve dönemlik olmak üzere boy ve kilo takipleri yapılmakta ve öğrenci gelişim takip formuna kaydedilmektedir.

Her sene Milli Eğitim Bakanlığı Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, okul hemşiresi iş birliği halinde öğrencilerimizin genel sağlık taramaları (göz-diş muayeneleri...) yapılmakta ayrıca aşıları takip ederek aşı uygulamasında bulunmaktadır. Okulumuzda bulunan eğitim liderlerimiz ve okul personeli de aşı uygulamasından yararlanmaktadır .

 a02                  a05                      morpakampus                          eba logo