Fiziksel Yapı

module

ErenlerGüneş

Okulumuz genç bir okul olup, eğitimin en güzel şekilde yapılabilmesi amacıyla tasarlanmış farklı ve modern mimarisiyle dikkat çekmektedir. Ayrıca laboratuarları, spor salonu, yemekhanesi, yabancı dil parkı, 2 adet konferans salonuyla da tam donanımlı bir okuldur.

Yazdır

Salonlarımız

SEMİNER SALONU

 


 

Oval şekilde dizayn edilmiş olan 150 kişilik seminer salonumuzda, öğrencilerle yapılan sınıf toplantıları, velilerimizle yapılan küçük çaplı veli toplantıları, öğretmenlerle ve personelle yapılan Hizmet İçi Eğitimi toplantıları yapılmaktadır.

 

KONFERANS SALONU

 


 

350 kişilik olan konferans salonumuzda; hizmet içi eğitim seminerlerimiz, veli seminerlerimiz, genel çaplı veli toplantılarımız, okuma bayramlarımız, şenliklerimiz, kutlama ve anma törenlerimiz, öğrencilerimiz için sinema günlerimiz gibi birçok etkinliğimiz yapılmaktadır.

 

SPOR SALONU

 


 

Profesyönelce tasarlanmış ve hazırlanmış olan spor salonumuzda ise öğrencilerimizin beden eğitimi dersleri, okul takımlarımızın maçları, kendi alanında uzman hocalarımız tarafından verilen spor kulübü ( basketbol voleybol, tenis, ok, karate, tekvando, aikido, jimnastik) faaliyetlerimiz gibi sosyal faaliyetlerimiz yapılmaktadır.

 a02                  a05                      morpakampus                          eba logo